YALOVA`DA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR!

YALOVA`DA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR!

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmaları sahaya inerek inceledi. Başkan Vekili Tutuk ilk olarak Fevzi Çakmak Mahallesi Morgül, Ömer Besim ve Leylak Sokak’ta başlatılan altyapı ve üstyapı çalışmalarını ardından Seyrantepe Mahallesi 7.Sokak ve çevresinde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Ekiplerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Vekili Tutuk, devamında ise; Mustafakemalpaşa Mahallesi Çetin ve Postacı Sokak’ta yenilenen yağmursuyu hattı ve parke yol çalışmalarını inceledi. Son olarak ise Bayraktepe Mahallesi Seçim Sokak’ta devam eden altyapı yenileme çalışmalarını denetledi.

Yalova’da Değişim Devam Ediyor Vatandaşlarımızın Endişesi Olmasın

Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Yalova’da başlattığımız altyapı ve üstyapı çalışmalarımız havalarının ısınmasıyla birlikte hız kazandı. Bu kapsamda yıllardır yapılmamış sokak ve caddelerde yenileme çalışmalarına başlıyoruz. Ekibimle birlikte devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldım. Ayrıca vatandaşlarımızla da sohbet ederek, hal ve hatırlarını sordum. Sokakta halk yapılan yenilikleri fark ediyor ve bizlere olumlu dönüşleri oluyor. Yıllardır yapılmayan ve el değmemiş sokaklarımız var. Çalışmalarımıza yaptığımız program dahilinde başladık. Yalova, gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Vatandaşlarımızdan çalışmalarımız boyunca gösterecekleri sabır için teşekkür ediyorum. Tamamlandığında herkesin hayır duasını alacağız” dedi.