VALİ EROL DAN, SEMT77 YALOVASPOR A DESTEK

VALİ EROL DAN, SEMT77 YALOVASPOR A DESTEK

Yalova Valisi Muammer Erol, ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Semt77 Yalovaspor’un 2021-2022 sezonu kombine kartı satın alarak takıma destek oldu.

Bu yıl tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek Semt77 Yalovaspor’un kombine satışları devam ediyor. Son olarak Vali Muammer Erol da kombine bilet alarak Süper Lig ekibine destek verdi. Semt77 Yalovaspor Başkanı Orbay Tuna, Erol’u ziyaret ederek kombine biletini teslim etti. Tuna, her zaman yanlarında ve destekçi olduğu için Erol’a teşekkürlerini sunarak, “Valimiz Muammer Erol her zaman yanımızda olarak bize destek, güç veriyor. Şimdi de kombine alarak Yalova’nın takımına sahip çıktı. İnşallah bu bir başlangıç olur ve tüm Yalova takımını destekler” ifadesini kullandı.

Erol da Yalovalılara ve taraftarlara takımlarına destek olmaya davet etti.

SALONUN TAHSİS PROTOKOLÜ YAPILDI

Tuna, ayrıca kombine alan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon ve Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş’ı da ziyaret ederek kartlarını teslim etti.

Ziyarette Semt77 Yalovaspor’un iç saha maçlarını oynayacağı 90. Yıl Spor Salonu’nun tahsis protokolü de imzalandı. Ziyaretlerde Genel Menajer Murat Dönmez de hazır bulundu.