ÜNLÜ SANATÇI LEVENT, ÇINARCIK'TA PARK AÇILIŞINA KATILDI

ÜNLÜ SANATÇI LEVENT, ÇINARCIK'TA PARK AÇILIŞINA KATILDI

AHBAP kurucusu, ünlü sanatçı Haluk Levent, 1 Kasım 2020 tarihinde 35 yaşındayken kansere yenik düşen Nilgün Gökhan Kurşunlugil’in adını taşıyan çocuk parkının açılışına katıldı.

Nilgün Gökhan Kurşunlugil Çok Amaçlı Çocuk Parkı Yalova’nın Çınarcık ilçesinde gerçekleştirildi. Karpuzdere Mahallesinde yapılan parkın açılışında Nilgün Gökhan Kurşunlugil anne ve babası Nuriye-Turhan Gökhan eşi İlker Kurşunlugil ve çocuğunu Deniz Kurşlungil de hazır bulundu.

İlker Kurşunlugil’in arkadaşı Haluk Levent’in yanı sıra Kaymakam Cemil Aksak, Belediye Başkanı Numan Soyer, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, MHP Yalova İl Başkan Yardımcısı Mete Örnek, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Onur Dursun, MHP Çınarcık İlçe Başkanı Gökmen Bayraktar katıldı.

Açılışta konuşan Nilgün Gökhan Kurşunlugil'in eşi İlker Kurşunlugil, parkın yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

LEVENT:'EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM'

Haluk Levent ise burada yaptığı konuşmada, “Rahmetle andımız, Nilgün Kurşunlugil'in eşi İlker Kurşunlugil ile konuşurken ‘Ağabey eşim adına bir park yaptırmak istiyorum’ deyince, ‘Biz de destek verelim’ dedim. Kalbi pırlanta gibi. İlker hayır işlerini aktif biri. ‘Ben de söz veriyorum parkın açılışına geleceğim’ dedim. Emeği geçenlere, Çınarcık Belediyesine, Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

SOYER:'ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE..'

Başkan Soyer ise yaptığı konuşmada, Nilgün Gökhan Kurşunlugil’i rahmetle andıklarını söyledi.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer yaptığı konuşmada, Merhum Nilgün Kurşunlugili rahmetle anıyor birkeze ailesine sabırlar diliyorum. Açılışımıza katılan Haluk Levent kardeşimize de teşekkür ederim.' dedi.Başkan Soyer çok değerli ailesi, Annesi Nuriye Hanım, Babası Burhan Bey, Eşi İlker Bey ve Çınarcık Belediyesi olarak bitirip çocuklarımız oynasın şen kalsınlar dedi..

Nilgün Kurşunlugil'in eşi İlker Kurşunlugil duygusal bir konuşmasında, adına yapılan parkında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, ayrıca Çınarcık Belediye Başkanım Numan Soyerede minnattarımı sunuyorum.' diye konuştu.

Konuşmaların ardından parkın açılışı, Kaymakam Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Ünlü Sanatçı Haluk Levent, İlker Kurşunlugil ve Ailesi, Belediye Başkanları ile kurdele kesildi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent parkı gezdi, çocuklar ile fotoğraf çektirdi oynadı..