TEKNE TURUNDA GÜZEL VAKİT GEÇİRDİLER

TEKNE TURUNDA GÜZEL VAKİT GEÇİRDİLER

Yeşilay Yalova Şubesi ve Yalova İmam Hatip Ortaokulu’nun, ortak olarak düzenlediği tekne turunda birçok kurum buluşurken çocuklar aileleri ile birlikte güzel vakit geçirdiler.

Pandemi kuralları dâhilinde, HES Kodu sorgulaması ile misafirlerini ağırlayan Yeşilay Yalova Şubesi ve Yalova İmam Hatip Ortaokulu, yaklaşık üç yüz kişiyi ikramlı olarak misafir etti. Eski Kartal İskelesinden hareket ederek önce tekne turu yapıldı. Ardından Büyükada’da katılımcılara serbest zaman verilerek herkesin hoşça vakit geçirmeleri sağladı.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin ulusal olarak düzenlediği “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasında; kendi kategorisinde il birincisi olan Ortaokul Edebi Eser Birincisi Türkan Tuana Doyran, başarı belgelerini ve ödülünü Yalova İmam Hatip Ortaokul Müdürü Ali Ramazan Şimşek’ten teslim aldı.

Her iki kurumun yetkilileri; “Velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte farkındalık oluşturmak, hoş vakit geçirebilecekleri etkinlikler yapmak için uğraşıyoruz. Gönüllülerimiz, üyelerimiz ve velilerimizle birlikte çocuklarımız ve gençlerimiz için mücadele ederken onlarında almış oldukları başarıları bu şekilde ödüllendiriyoruz. Onlar sayesinde bu geziler ve turlar yapılıyor. Aslında her şey onlarla daha güzel oluyor. Onlar başarılı oldukça mutlu oluyoruz. Yeter ki çocuklarımız ve gençlerimiz mutlu olsun.” diyerek günü özetlediler.