ŞİMŞEK:‘GÖNÜL BULABİLMEKMİŞ’

ŞİMŞEK:‘GÖNÜL BULABİLMEKMİŞ’

Ak Parti Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, mahalle mahalle, ev ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Mahalle ziyaretlerinde çocuklarla neşeli dakikalar geçirdiklerini belirten Başkan Şimşek,’ Çocuklarımızla çocuk olmaya devam ediyoruz. Bizlerin geleceği olan çocuklarımızın dün olduğu gibi bugünde, yarında yanlarında olacağız.’ dedi.

7/24 SEVDİĞİMİZ YERDE, SOKAKTAYIZ!

İl Kadın Kolları Teşkilatı olarak 7/24 sokakta, vatandaşın yanında olduklarını belirten Şimşek,’ Teşkilatımız ile birlikte ev, esnaf ve mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor. Bizler Hz. Mevlana’nın,’ Gönülden gönüle yol var dediler. O gün, bugün yoldayız. Yol bulmak kolaymış. Mesele gönül bulabilmekmiş’ sözü ile yola çıktık. Gönüllere girmeye, gönüller bulmaya devam ediyoruz. Bizler masa başında değil. Sokakta vatandaşlarımızla birlikteyken mutluyuz.’ dedi.

ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ

Çocuklarla çocuk olmanın kendisini son derece mutlu ettiğini de ifade eden İl Kadın Kolları Başkanı Şimşek,’ Ev ziyaretlerimizde çocuklarımızla bir araya geliyoruz. Onların mutluluğu, yüzlerinde ki gülümsemeler bizlerinde içini ısıtıyor. Yalova’mızın geleceği ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımızla keyifli vakitler geçiriyoruz.’ diye konuştu.

Ziyaretler sonrası çocuklarla vakit geçiren, İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, çocuklara oyuncak hediye etti. Kaynak: Yalova Çizgi