SEYRANTEPE MAHALLESİ ÖZLENEN VE BEKLENEN HİZMETLERE KAVUŞUYOR

SEYRANTEPE MAHALLESİ ÖZLENEN VE BEKLENEN HİZMETLERE KAVUŞUYOR

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un talimatlarıyla Seyrantepe Mahallesi’nde başlanan tretuvar ve asfalt çalışmalarına devam ediliyor. Mahallede eskiyen ve bozulan yolların yapımına yıllar sonra başlandı.

Yalova’nın Kazımiye köyü üst sınırlarında yer alan ve yapılan referandum sonrasında 2016 yılında Yalova’nın 14. mahallesi olan Seyrantepe Mahallesi, Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile yıllar sonra büyük hizmetlere kavuşuyor.

Altyapı Çalışmalarının Akabinde Tretuvar Çalışmaları Devam Ediyor

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Seyrantepe Mahallesi’nde başlanan asfalta hazırlık çalışmasının ardından ekipler, tretuvar çalışmasına da başladı. Mahallenin girişinden itibaren yağmur suyu kanal hattı ile yol genişletme çalışmasını tamamlayan ekipler, 1000 metrelik yol boyunca 1200 metrekare bordür döşeme çalışmasını sürdürüyor. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen tretuvar çalışmasının akabinde 2800 ton asfalt, yol ile buluşturulacak.

Vatandaşımız Doğalgaza da, Yoluna da Kavuştu

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkan Vekili Tutuk, “Yalovamızın 14. mahallesi olan Seyantepe Mahallemiz, geçen yılların ardından yeniden büyük hizmetlere kavuşuyor. Göreve geldiğimiz ilk günlerde, Sayın Valimiz Muammer Erol ile yaptığımız başarılı girişimlerin ardından doğalgazın mahallemize getirilmesini sağlamıştık. Şehir bazında yaptığımız planlamaların ardından Seyrantepe Mahallemizin yollarını da kent geneli ile aynı seviyeye getirme hedefindeyiz. Ekiplerimiz, mahallenin girişinden itibaren başladığı çalışmaları yol boyunca devam ettirecek. Mahallemize şimdiden hayırlı olsun” dedi.