SAMİ BAHÇEKAPILI`YI UĞURLADIK

SAMİ BAHÇEKAPILI`YI UĞURLADIK

Yıllarca Yalova’da futbola hizmet eden, bir çok takımda yüzlerce futbolcu yetiştiren ve aynı zamanda Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Yalova Şube Başkan Yardımcısı ve Yalova Acarspor antrönürü Sami Bahçekapılı’yı (60) gözyaşları eşliğinde Yalova Merkez Camii’den uğurlandı.

Dün hayatını kaybeden Yalova ‘nın sevilen spor adamlarından Sami Bahçekapılı’ nın cenaze namazını akrabası olan Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı kıldırdı.

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Sami Bahçekapılı ‘nın cenaze namazına yoğun katılım oldu. Spor ve iş dünyası ile STK ve Siyasi partilerin  yöneticileri, İl Protokolü, çok sayıda seveninin katılım sağladığı cenaze de İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ ün helallik almasının ardından Sami Hocanın akrabası olan Rektör Mehmet Bahçekapılı, cenaze namazı kıldırdı.

Cenaze namazına başta protokol üyeleri, siyasiler ve Milletvekilleri, sporcular ile çok sayıda vatandaş katıldı. Merhum Sami Bahçekapılı, Yalova şehir mezarlığında toprağa verildi.