KAZIMKARABEKİR MAHALLESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI

KAZIMKARABEKİR MAHALLESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI

Yalova Belediyesi ekipleri, geçtiğimiz hafta sonu Kazımkarabekir Mahallesinde kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Ekipler tarafından yapılan çalışmada Kazımkarabekir Mahallesi detaylı şekilde temizlenirken, kaldırımlarda bulunan yabani otlar da kesildi. Mahallede bulunan konteynerler ile birlikte cadde ve sokaklar da sabunlu sularla yıkandı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “ Hafta sonları sokağa çıkma yasağı kapsamında gerçekleştirdiğimiz mahalle bazlı temizlik programımız Kazımkarabekir Mahallesinde devam etti. Mahallemizin tüm ana arter ve ara sokaklarında detaylı bir temizlik gerçekleştirdik. Süpürme, yıkama ve yabani ot temizliği ile birlikte mahallemizde bulunan konteynerler, konteyner yıkama aracımızla sabunlu sularla yıkayarak dezenfekte ettik. Çalışmalarımız önümüzde ki günlerde aralıksız olarak devam edecek” dediler.

Dallar Budandı

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından ayrıca Cumhuriyet ve Cengiz Koçal Caddelerinde bulunan ağaçların kuruyan, kaldırımlara sarkan ve hastalanan dalları normal dokusuna zarar vermeden budandı.