Hükümet Destek Verecek

Hükümet Destek Verecek

Mustafa Tutuk, milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü ağırladı.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti.

Makamında Başkan Vekili Tutuk’u ziyaret eden Milletvekili Büyükgümüş, Yalova Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler alarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Hükümetimizden aldığımız güçle Yalova’da yatırımların artacağını belirten Başkan Vekili Tutuk; “Göreve geldiğimiz günden itibaren gece gündüz demeden çalışmalar yapıyor ve halkımızın teveccühünü kazanıyoruz. Yıllardır hizmet alamayan şehrimize yapmış olduğumuz hizmetleri hemşehrilerimiz kısa zamanda gördü ve bizlere olan güveni daha da çok arttı. Bu bizi fazlasıyla mutlu etmektedir.

Hükümetimizden aldığımız güçle şehrimize yatırımlarımız daha da çok artacak. Bizlerde bu yapmış olduğumuz çalışmaları ve yapacağımız projeleri AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanımız ve Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak değerlendirdik” dedi.