HAYIR DUALARINI ALDILAR

HAYIR DUALARINI ALDILAR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, eşi Yasemin Oral ile birlikte salgın nedeniyle zorunlu haller dışında evlerinden çıkmayan ilçe büyüklerini ziyaret ediyor.

İlçe büyüklerini her fırsatta ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Oral, “Günlerini evlerinde geçiren büyüklerimizi ziyaret ederek, onlara bir nebze olsun moral vermek istiyoruz” dedi.

HAYIR DUALARINI ALDILAR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, ilçe büyüklerini evlerinin kapısında ziyarete etti. İlçe büyüklerinin hal ve hatırlarını soran Oral Çifti, istek ve talepleri dinledi. İlçe büyüklerinin hayır dualarını da alan Oral Çifti, ziyaretlerinin belli aralıklarla devam edeceğini dile getirdiler.

“BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ”

Her fırsatta ilçe büyüklerini ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Oral, “Yaşlılarımız bizi biz yapan değerlerimizdir. Çınarlarımız bizim için çok önemlidir. Onların kıymetini bilip, onlarla hasbihal ederek, onların hayat hikâyelerinden dersler çıkarmalıyız. Yaşlılarımızın tecrübelerinden yararlanmalıyız. Tüm yaşlılarımızın ellerinden öpüyorum. Onların emrine amadeyiz” dedi.

Oral Çifti, ziyaretlerde ilçe büyüklerine ve çocuklara çeşitli hediyeler verdi.