EROL TATAR ”TÜM PARTİLER OY KAYBEDERKEN OY KAZANAN TEK PARTİ”

EROL TATAR ”TÜM PARTİLER OY KAYBEDERKEN OY KAZANAN TEK PARTİ”

Gündem ile ilgili değerlendirme yapan Tatar’ın misafiri İYİ Parti Genel Baş. Yar. Ahmet Kamil EROZAN basın toplantısında hazır bulundu…

BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİ…

”Sözlerime başlamadan önce uzun süreden beri Hain PKK terör örgütünün elinde bulunan ve kahpece şehit edilen kardeşlerimize Allah’tan rahmet ve kederli Ailelerine ve Tüm ülkemize sabırlar diliyorum. Yine içimiz yandı Milletçe Üzgünüz. Ruhları Şad mekânları Cennet olsun. Ülkemizi bizlere vatan yapan bütün şehit ve şühedamızı da bir kez daha Rahmet, Minnet ve Şükranla anıyorum. İçinde bulunduğumuz Mübarek şu günlerin hürmetine Allah’tan Ülkemize birlik, beraberlik huzur, Milletimize Sağlık Sıhhat, Rahmet ve bereket diliyorum.

GENEL MERKEZ ZİYARETİ…

Üç yıl önce büyük zorluklarla ve engellemelere rağmen Ülkesini ve Milletini seven Genel Başkanımız Meral AKŞENER Hanımefendinin liderliğinde Cesur insanların ortaya koyduğu iradeyle yola çıkan İYİ Parti mensupları olarak İlk günkü inanç ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Çok kısa sürede başarılı işlere imza atmaya Milletimize hizmet etme yolunda, kararlı bir şekilde teşkilatlarımızla biz Evimizdeyiz, Burdayız. Sayın Basın Mensuplarımız bildiğiniz üzere 15 gün evvel Genel Merkezimize yapmış olduğumuz ziyarette Sayın Genel Başkanımız Cesurlar hareketinin lideri Meral AKŞENER’le yaptığımız görüşmelerde Yalova’ya olan bağı ve sevgisini bir kez daha göstermiş ve Yalova’lı Sevgili Hemşehrilerimize selamlarını göndermiştir. Yalova’mıza gelmesi konusunda yaptığımız davete en kısa zamanda gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yapmak üzere talimat vermiştir. Kendisini Yalova’mızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Yalova’mızın Kendisinin gönlünde ayrı bir önemi ve değeri var. Millet Bizi çağırıyor faaliyetleriyle illerde gerçekleştirilen çalışmalar gereğince Öncelikle bu gün Genel Merkezimiz tarafında görevlendirilerek ilimize gelerek biz iyileri onurlandıran Sayın Genel Başkan Yardımcım Ahmet Kamil EROZAN ve partimizin üst düzey Genel Merkez Yöneticilerimizi Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “BENİM KENTİM ” dediği Çiçek Şehrimiz Yalova’mıza tekrar hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz diyor saygılar sunuyoruz.

”TÜM PARTİLER OY KAYBEDERKEN OY KAZANAN TEK PARTİ”

Bu gün için Türk siyasi hayatında çok kısa bir süre içersinde katılmasına rağmen ilklere imza atan İYİ Partimiz ilk genel seçimde %10 oy alarak Meclis’e girip gurup kurmuştur. Yine Millet İttifakı ile girilen yerel seçimlerde İstanbul , Ankara, Mersin ve Adana Büyük Şehirlerinin belediye başkanlıklarının kazanılmasının verdiği destekle sağlamıştır. Büyük Şehir Belediyelerinin kazanılması milletimize büyük bir moral kazandırmış, AK Partinin seçim kaybetmez tılsımı bozulmuştur. Bu gün İYİ Parti bütün partiler oy kaybederken oylarını artıran tek partidir ve % 15’ lere ulaşan oy oranı ile üçüncü büyük parti konumuna gelmiştir. Ama bu oran bile bize yeterli gelmemekte Sayın Genel Başkanımızın önderliğinde ilk seçimde milletimizin teveccühünü kazanarak birinci parti çıkmayı hedeflemekteyiz. İYİ Parti Türk milletinin umududur ve iktidarın alternatifidir. Yalova’daki hedefimiz en az bir milletvekili çıkarmak, birinci parti olmaktır. Bunu başaracak güç ve kadroya sahibiz. Bunu başardığımız zaman yerel seçimlerde Yalova’daki bütün belediyelerde iddialı konuma geleceğiz. İnşallah Yalova Halkını hakkettiği İYİ Belediyecilik ile tanıştırmış olacağız.”