ED DUŞAKABİN AÇILIŞI PROTOKOL KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ

ED DUŞAKABİN AÇILIŞI PROTOKOL KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ

Onur Erdem’e ait ED Duşakabin Showroom Mağazasının açılışı dualarla gerçekleştirildi. Yalova Haber Ajansı Radyo Çınar Genel Yayın Yönetmeni Fedai Güngör'ün kardeşi Olan Onur Erdem’e ait ED Duşakabin Showroom Mağazasının yapılan açılışı, Yalova protokolünün de katılımı ile gerçekleşti.

Mağaza açılışı için kurdele kesimi öncesi dua okundu. Duanın akabinde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk “Hocamız duasını tamamladığına göre bize de kurdeleyi kesmek düşer. Onur kardeşimize, Rabbim bol kazanç versin, hayırlı olsun. Allah utandırmasın inşallah” dedi. Daha sonra Yalova protokolü birlikte kurdeleyi keserek açılışı yaptı.

ED Duşakabin Showroom Mağazası içerisinde verilen hizmetler içerisinde banyo dolabı, duş teknesi, duşakabin, jakuzi ve hidromasaj, küvet, seperatör, tezgah arası 3D cam olduğu belirtildi.

Açılış sonrası mağaza içerisi gezildi ve misafirler için kokteyl ikramlar hazırlandı.

ED Duşakabin Showroom Mağazasının İşletme Sahibi Genç iş adamı Onur Erdem Gerek sosyal medyadan gerek arayarak gerek mesaj atarak gerek çiçekleriyle bizzat bizleri onurlandıran ziyaret eden herkese ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederim ED Duşakabin Showroom Mağazamız Yalova'mıza hayırlı olsun inşallah dedi...