CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ VE MHP ÇINARCIK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİLER

CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ VE MHP ÇINARCIK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİLER

Ak Parti Yalova İl başkanı Muğlim Bağatar Mhp İl başkanı Namık Öz ile Çınarcık ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Bağatar geçtiğimiz günlerde yine Cumhur İttifakı içinde bulunan Büyük Birlik Partisinin Yalova il başkanı Cengiz Çetin ile birlikte Yalova da sağlık kurumlarını ziyaret etmişti. Bağatar Çınarcık ilçesine yaptığı ziyaretlerini de yine Cumhur İttifakı'ndan Mhp Yalova İl başkanı Namık Öz ile gerçekleştirdi. Ak parti ve Mhp'nin Çınarcık ilçesine gerçekleştirdiği ziyaretlere Ak Parti Yalova İl Başkan yardımcıları, Ak parti Çınarcık teşkilatı, Çınarcık belediye başkanı Numan Soyer, Mhp Yalova İl ve Çınarcık ilçe teşkilatları da katıldı.

Muğlim Bağatar, Namık Öz ve beraberindeki heyet ilk olarak Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer'i makamında ziyaret ettiler. Bu ziyaretin ardından Numan Soyer, Ak parti ve Mhp Çınarcık teşkilatlarının da heyete katılması ile Çınarcık Kaymakam Vekili Abdurrahman İnan'ı makamında ziyaret edip ilçe hakkında istişarelerde bulundular. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Cumhur İttifakı teşkilatları sırasıyla "Çınarcık Şöförler ve Otomobilciler Odası, Çınarcık Esnaf ve Kefalet Odası, Çınarcık Birleşik Sanatkarlar Odalarını" ziyaret ettiler. Oda ziyaretlerine yürüyerek giden heyet caddelerde esnafları, kahveleri ziyaret ettiler ve vatandaş ile de sohbet ederek dilek temennilerini dinlediler.

Oda ziyaretlerinin ardından Cumhur İttifakı heyeti Mhp Çınarcık İlçe binasını da ziyaret ettiler. Mhp Çınarcık ilçe teşkilatı ziyareti sonrasında Bağatar, Öz ve beraberindeki heyet yine cadde ve sokaklarda esnafları ziyaret edip vatandaşlar ile sohbet ettiler. Ak Parti ve Mhp teşkilatları ziyaretlerini tamamladıktan sonra bir çay bahçesinde bir araya gelerek yapılan ziyaretler ve Çınarcık İlçesi hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunarak Çınarcık ilçe ziyaretini tamamladılar.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Çınarcık ilçe ziyareti ile ilgili olarak ; " Bugün Mhp İl Başkanımız Namık Öz ve teşkilatlarımız ile gerçekleştirdiğimiz Çınarcık ziyaretimiz çok verimli geçti. Bir çok kıymetli esnafımız, hemşehrimiz ve Çınarcık'a tatile gelen misafirlerimiz ile sohbet etme imkanı bulduk, hemşehrilerimizin dilek temennilerini dinledik ve çözüm adına notlarımızı aldık. Kıymetli Hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin ilgi alakaları, sıcak karşılamaları bizleri oldukça memnun etti." açıklamalarında bulundu. Yalova Çizgi