BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’UN REGAİB KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’UN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, mübarek üç ayların başlamasının ardından idrak edeceğimiz Regaib Kandili öncesi bir mesaj yayınladı.

Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi olan Regaib Kandilinin, birlik ve beraberlik duygularımızı daha da güçlendirmesini dileyen Başkan Vekili Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir. Yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta şehrimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşliğin, huzurun hakim olması temenni ediyorum. Üç ayların gelişiyle rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin tüm insanlığa yayılmasını, devletimizin bekasını, vatanımızın ve milletimizin her türlü afetlerden korunmasını Cenâb-ı Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşehrilerimizin Regaib Kandilini en içten dileklerimle kutluyorum”