BAŞKAN VEKİLİ TUTUK`UN İTFAİYE HAFTASI MESAJI

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK`UN İTFAİYE HAFTASI MESAJI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, İtfaiye Teşkilatı’nın 308. kuruluş yıl dönümü ve İtfaiye Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Vekili Tutuk, “Asırlardır her türlü felakette en ön safhada vatandaşlarımızın yardımına koşan itfaiyecilerimizin gösterdikleri mücadele milletimizin gönlünde önemli bir yere sahip olmuştur. Özellikle geçtiğimiz yıllarda çıkan orman yangınları ve sel felaketlerinde itfaiyecilerimizin kahramanlıklarına bir kez daha şahit olduk.

Yalova Belediyesi olarak ülkemizde yaşanan tüm yangınlarda birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle her zaman destek verdik. Araç filomuzda oluşturduğumuz genişleme ve ekipmanlarımızda ise yenilemelerle de günümüz teknolojisine de uyum sağlıyoruz. Bu kapsamda ekip arkadaşlarımızın eksikliklerini karşılıyoruz.

Bu hislerle 3 asrı aşkın şekilde hizmet veren itfaiye teşkilatlarına teşekkürlerimi sunuyor; Yalovamız için ülkemiz için mesai gözetmeksizin her koşulda görev başında olan başta Yalova Belediyesi İtfaiye Teşkilatının değerli mensupları, çalışma arkadaşlarımın ve tüm teşkilatın İtfaiye Haftasını kutluyor, kazasız belasız çalışmalar diliyorum” dedi.