BAŞKAN VEKİLİ TUTUK YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISI İÇİN BALIKESİRDEYDİ

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISI İÇİN BALIKESİRDEYDİ

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, geçtiğimiz hafta sonu Balıkesir’de gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Balıkesir’de düzenlenen toplantıya Başkan Vekili Tutuk’la beraber, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Partili İlçe ve Belde Belediye Başkaları, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ve Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman’da katılım sağladı.

Balıkesir’de gerçekleştirilen toplantının verimli geçtiğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Yerel Yönetimler Başkanlığımızca düzenlenen istişare ve değerlendirme bölge toplantısı için Yalova’dan tam kadro olarak katılım sağladık. Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısında 3 gün boyunca bizlerle bir arada olan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki ’ye ev sahiplikleri için Balıkesir İl Başkanımız Ekrem Başaran ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz 'a teşekkür ederim. Toplantımızın milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.