BAŞKAN VEKİLİ TUTUK MUHTARLARLA BULUŞTU

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK MUHTARLARLA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova merkez mahallelerinden sorumlu muhtarlarla aylık olağan toplantıda buluştu.

‘Yalova’da Değişim Başladı’ diyerek 2 yıl boyunca gözle görülür yenilikler yapan Başkan Vekili Tutuk, 2 yılı anlatan sunumunu muhtarlarla paylaştı. Başkan Vekili Tutuk’a, Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Ahmet Sarıduman da eşlik etti.

“Muhtarlarımızla 2 Yıl Boyunca Koordineli Çalışıyoruz”

Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Vatandaşımız ve belediyemiz arasında zaman zaman köprü kurma görevi siz kıymetli muhtarlarımızla oluyor. Biz ulaşılabilir bir belediyeyiz. Gerek mahallede gerek kahvede gerekse sokakta yürüdüğümüzde vatandaşlarımız rahat bir şekilde bizlere sıkıntılarını anlatıyorlar. Bizlerde notlarımızı alarak çözümü konusunda hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyoruz. Yalovamız büyüyen ve gelişen bir il. Bununla birlikte ihtiyaçları da bu yönde şekilleniyor. Bizlerde şehrimize en iyi hizmeti verebilmek ve en önemlisi vatandaşlarımızı mutlu edebilmek adına çalışmalarımızı kapsamlı bir şekilde sürdürüyoruz. Zaman zaman vatandaşlarımız sizler vasıtasıyla da bizlere taleplerini iletiyorlar. 2 yıl boyunca koordineli bir şekilde Yalovamızı daha da ileri götürmek adına çalışıyoruz. ‘Ortak Paydamız Yalova’da çalışarak, üreterek, yapılmayanları yaparak şehrimize olan hizmet aşkımız devam edecek. Eksiksiz katılımlarınız için siz kıymetli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.