BAŞKAN VEKİLİ TUTUK, DUR DURAK BİLMİYOR

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK, DUR DURAK BİLMİYOR

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, resmi programlar dışında Yalovalı hemşerilerinin yanında olmaya özen gösteriyor.


Geçtiğimiz hafta gelen davetlerden dolayı bir dizi açılışlara katılan ve bunun dışında çiftlerin talepleri üzerine nikah akdini gerçekleştiren Başkan Vekili Tutuk, çalışmalarına ise aralıksız olarak devam ediyor.


Yoğun programları arasında 9 nikah akdi gerçekleştiren Başkan Vekili Tutuk,  bunun yanında Çiftlikköy Belediyesi Saklı Bahçe Sosyal Tesisi, Mesleki Eğitim ve İstihdam Fuarı, El Sanatları Dernekleri Atölye ve Sergi, AKY Kokoreç Açılışı, Yalova Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Karma Sergisi, Kastamonulular Derneği ve Zübeyde Hanım Ortaokulu'nda faaliyete geçen ‘Onbaşı Muhammed İslam Altuğ’ kütüphanesinin açılışlarında yer aldı.

115. Fevziye Yağlı Güreşlerinde tüm sporculara başarı dileklerini ileten Başkan Vekili Tutuk, Yalova Belediyesi tarafından TİGEM 1.Kapı’da düzenlenen çocuk etkinliğine de katılım sağladı. Yalova İlkokulu’nda düzenlenen karne törenine de katılan Başkan Vekili Tutuk, öğrencilere iyi tatiller diledi.


Ankara’da Temaslarda Bulundu
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Ankara’da gerçekleştirilen 155.Genişletilmiş İl Başkanları toplantına giden Başkan Vekili Tutuk, AK PARTİ Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile beraber Belediye Başkanları istişare toplantısında da yer aldı.