BAŞKAN SİLPAGAR KADIN ÇALIŞANLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN SİLPAGAR KADIN ÇALIŞANLARLA BİR ARAYA GELDİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla belediye bünyesinde çalışan kadınlar ile bir araya gelip günlerini kutladı.
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar; “Bugün Çiftlikköy Belediyesi’nin hizmetleri fark yaratıyor ve insanların yüzünde gülümsemeye neden oluyorsa, bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi belediyemizin kadın çalışanları ve onların Çiftlikköy için verdiği emeklerdir. Kadınlara ne kadar çok fırsat eşitliği sağlanırsa, kent yaşamının kalitesi o kadar çok artacaktır. Belediyemizin kadın çalışanları vesilesiyle, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.
Başkan Silpagar, kadın çalışanları ziyaretinin ardından Çiftlikköy Belediyesi Kadın Voleybol takımını antrenmanda ziyaret edip onlarında Kadınlar Günü’nü kutladı. Daha sonra Çiftlikköy Belediyesi Tesislerindeki Dikiş-Nakış kursundaki kadınları ziyaret eden Başkan Silpagar, buradaki kursiyer kadınlarında gününü kutlayarak hediyeler takdim etti. Çiftlikköy Engelsiz Kafe Sosyal Tesisi kadın çalışanlarını ziyaret eden Başkan Silpagar çalışanların kadınlar gününü tebrik etti. Gün boyu ilçedeki kadınlar ile bir araya gelen Silpagar, kadınlara çiçek takdim ederek günlerini kutlamaya devam etti.