AYAK TENİSİ TURNUVASINDA ANLAMLI BAŞLANGIÇ

AYAK TENİSİ TURNUVASINDA ANLAMLI BAŞLANGIÇ

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesinde gerçekleştirilen Ayak Tenisi Türkiye Kupası Yalova Elemeleri, birçok protokol üyesi, katılımcı sporcu ve seyirci ile birlikte başladı.

Organizasyona Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon katıldı. Turnuvanın açılış maçı ise şehit yakını Nurtekin Şafak onuruna yapıldı.

AÇILIŞA ÖZEL GÖSTERİ MAÇ

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’dan oluşan ayak tenisi takımı ile organizasyona katılım sağlayan ‘Altınova Takımı’, Nurtekin Şafak onuruna gösteri maçı yaptı.

ŞEHİT YAKINI

Eğlenceli anlara şahit olunan organizasyonun özel misafirleri Altınova ilçesi şehit yakını Nurtekin Şafak ve ailesi ilçemiz takımlarına desteklerini göstermek adına oradaydı.

ALTINOVA YOLUNA DEVAM EDİYOR

‘Altınova’ ve ‘Altınova Ayak Tenisi Temsilciliği’ takımları mücadeleleriyle göz kamaştırdı. ‘Altınova Ayak Tenisi Temsilciliği’ turnuvaya veda ederken, ‘Altınova’ takımı ise bugün saat:18.00’da Mokamp’da başlayacak olan son maçlara çıkacak.