ALTINOVA GENÇLİK FESTİVALİ`NİN SON GÜNÜNE KURTALAN EKSPRES DAMGASINI VURDU

ALTINOVA GENÇLİK FESTİVALİ`NİN SON GÜNÜNE KURTALAN EKSPRES DAMGASINI VURDU

Altınova Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali, muhteşem bir finalle son buldu. Ülkemizin efsane grubu Kurtalan Ekspres, Yalovalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

3 gün süren muhteşem festival Kolpa Konseri ile başlayan Altınova Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali’nde ikici gün ise Zakkum sahne alarak Altınovallara müzik ziyafeti çekti.

Öte yandan Altınova Hersek Sahili Plajında düzenlenen plaj futbolu, plaj voleybolu, bocce ve dart turnuvaları, festivale ayrı bir renk kattı.

İlçedeki kadınların Hersek Sahili’nde işlettiği Altınova Belediyesi Yöresel ve Doğal Ürünler Satış Çarşısı ise etkinliklere katılan vatandaşların ilgi odağı oldu.

Festivalin son gününde ise Ülkemizin efsane grubu Kurtalan Ekspres, Hersek Sahili’nde sevenleriyle bir araya geldi. Kurtaran Ekspres, Söylediği birbirinden güzel parçalarla vatandaşları unutulmaz bir gece yaşattılar.

Ekspres Grubu’na Doğa pasaportu veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, doğaya ve hayvanlara yönelik başlatılan çalışmaya vurgu yaptılar. Doğa Ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye'nin ilk Doğa Pasaportunu alan ünlü sanatçı ise böyle bir uygulama başlatmasından dolayı Başkan Oral ve ekibini kutladı.