2021 SAĞLIK, BAŞARI VE HUZUR GETİRSİN

2021 SAĞLIK, BAŞARI VE HUZUR GETİRSİN

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Vekili Tutuk, yayımladığı mesajda sağlık, birlik ve beraberlik yanı sıra 2021 yılının Yalova için çok daha farklı bir yıl olacağının vurgusunu yaptı.

Yeni Yıl Yatırımlarla Dolu Bir Şehir Olacak

“Umutlarla, hayallerle, yarına dair planlarla başladığımız 2020 yılında; tüm dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen bir virüsle karşı karşıya geldik. Kimi zaman sevinçlerimiz yarım kaldı, kimi zaman ise sevdiklerimizi kucaklayamadık. 2021 yılından dileğimiz, 2020’de kurduğumuz yarım kalan hayallerin gerçekleşmesi.

Yalova’nın gelişmesi ve kalkınması adına ‘Değişim Başlıyor’ diyerek 2020 yılında şehrimizde gözle görülür bir şekilde değişiklikler yaptık. Kısa süre içerisinde altyapıdan-asfaltlamaya, ışıklandırmadan-çocuk parkına, araç filosundan-anıt mezara kadar birçok noktada çalışma başlattık. Kendi öz kaynaklarımızı kullanarak 100 aracı belediyemiz filosuna kazandırdık. Dünümüz, bugünümüz ve yarınımız olan Yalova için daha yeni başlıyoruz. Bu şehir yeni yılda yatırımlarla anılan bir yer olacak.

Sağlık dolu bir yıl olmasını dilerken, birliğimizin ve beraberliğimizin güçlü olduğu ve bağlılık duygumuzun da pekiştiği bir yıl olması dileklerimle 2021 yılının ülkemize, vatandaşlarımıza, mesai arkadaşlarıma ve tüm Yalova’da yaşayan vatandaşlarımıza sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.